Obchodní podmínky

Obchodní podmínky.

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro obchod provozovaný na webových stránkách www.oleje-st.cz
a upravují vztahy mezi:

Provozovatelem.

Oleje-st
Jan Stanislav
Traplice 11   68704
 Ičo. 87094061

NEJSME PLÁTCI DPH

Prodejna Babice 283  68703

a kupujícími na tomto e-shopu.

Našim zákazníkům doporučujeme seznámit se s níže uvedenými obchodními podmínkami, kde jsou uvedeny všechny informace o tom, jak při nákupu v našem obchodě postupovat. Zboží lze objednat prostřednictvím e-shopu , e-mailem, telefonicky, osobně. Pro spolehlivé vyřízení Vaší objednávky je nutné poskytnout všechny kontaktní údaje a způsob dodání. Úhradu faktury za objednané zboží lze provést předem bankovním převodem nebo v hotovosti při převzetí zboží (dobírka).

Skladová dostupnost zboží je uvedena u každé položky. Pokud objednáte zboží, které již není skladem, ihned Vás po zpracování objednávky kontaktujeme a upřesníme termín dodání. Aktuální dostupnost zboží Vám sdělíme na uvedených telefonech. Na základě objednávky je zboží obvykle doručeno prostřednictvím České pošty. Při objednávce nad 3000 Kč je doprava ZDARMA. Termín dodání je zpravidla 2-5 dní od přijetí závazné objednávky. V případě změny délky dodací lhůty budete informováni v e-mailu o potvrzení přijetí Vaší objednávky. Osobní odběr je možný v našem kamenném obchodě v Babicích u Uh. Hradiště.

 Záruku na zboží poskytujeme v souladu s obecně platnými právními předpisy. Záruční doba je 24 měsíců a začíná běžet ode dne převzetí zboží zákazníkem. Záruka se nevztahuje na vady způsobené běžným opotřebením, nesprávnou manipulací a použitím výrobku a skladováním. Reklamační list musí obsahovat datum dodání, zboží, název výrobku, popis závady. Zboží na kterém je uplatňována reklamace musí být vráceno v původním obalu spolu s dokladem o koupi. V případě oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo vrácena kupní cena zboží.

Zjistí-li kupující při převzetí zboží od dopravce známky poškození, musí neprodleně zkontrolovat obsah zásilky zda není poškozen přepravou. Pokud ano, pak je povinen kupující ihned informovat přepravce a zároveň prodávajícího. Prodávajícímu tuto skutečnost sdělit písemně na kontaktní adresu nebo e-mailem nejpozději do 2 dnů od převzetí zboží. Za vzniklou škodu při přepravě odpovídá přepravce.

 

Vrácení zboží

Kupující má právo podle občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů ode dne převzetí zboží. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité, v kompletním stavu spolu s nepoškozeným původním obalem a dokladem o koupi. Po obdržení vráceného zboží, Vám vrátíme kupní cenu zboží převodem na Váš účet.

Vážíme si Vaší důvěry a proto vaše osobní údaje chráníme před zneužitím. Respektujeme Vaše soukromí a zavazujeme se, že poskytnuté údaje budou použity výhradně k vyřízení odeslané objednávky a doručení zboží.

Potvrzením objednávky zákazník souhlasí s uvedenými podmínkami nákupu v internetové prodejně www.oleje-st.cz Vzniklá kupní smlouva a z ní plynoucí práva a povinnosti se řídí Obchodním zákoníkem.

© 2018 Oleje-ST, Všechna práva vyhrazena